طراح سایت برای هتل ها

5 مورد از ضرورت طراحی سایت برای هتل ها

رزرو آنلاین هتل

رزرو آنلاین هتل

1. ایجاد برداشت اولیه عالی

ایجاد یک برداشت اولیه عالی و قابل قبول در هر شرایطی بسیار مهم است، با این حال، برای هتل ها، برداشت اول زمانی که مهمانان به هتل می رسند اتفاق نمی افتد بلکه برداشت افراد زمانی اتفاق می افتد که افراد کسب و کار شما را از طریق سایت بررسی می کنند.

در حالت ایده آل، وب سایت شما باید بازتابی از سطح  کسب و کار شما باشد، اگر وب سایت شما نامنظم، نامرتب یا از نظر زیبایی بسیار سطح پایین باشد، کاربران با آن هتل فیزیکی شما را تصور می کنند، اگر کاربر ده دقیقه وقت صرف رزرو هتل کند، به راحتی از سطح کسب و کار هتل با خبر می شود.
 همین دلیل باید طراحی سایت به گونه ای باشد که رنگ‌ها، تصاویر، فونت‌ها و سایر عناصر طراحی در کنار هم جلوه ای عالی از هتل شما انعکاس دهد.

2. دسترسی راحت افراد به اطلاعات

دلیل اصلی بازدید کاربران از وب سایت شما این است که اطلاعات هتل شما را بررسی کنند و هتل مورد نظر خود را انتخاب کنند، اگر متوجه شوند که نمی توانند به سرعت به اطلاعات مورد نظر خود برسند، احتمال پرش آن ها از سایت بسیار زیاد است، هیچ‌کس علاقه ندارد در یک وب سایت شلوغ و نا منظم تلاش کند تا به اطلاعات مورد نظر خود برسد.
البته، شما قصد دارید که کاربران بدون دردسر آنچه را که می خواهند پیدا کنند، وقتی یک وب سایت طرح و قالب بندی عالی همراه با فونت های خوانا داشته باشد، به کاربر کمک می کند آنچه را در جستجوی آن است به راحتی و سریع پیدا کند.
برای پیشرفت وب سایت خود باید مطالب را به زبان هایی که کاربران مورد نظرتان می فهمند ارائه دهید، در حالی که ممکن است شما وسوسه شوید تا از ترجمه های ماشینی استفاده کنید، اما هرگز نمی شود این ترجمه را  با ترجمه انسانی مقایسه کرد، یک شرکت ترجمه معتبر، مانند ترجمه ایالات متحده، یا سایر ارائه دهندگان محلی، به زبان های مختلف آگاه هستند.

3. افزایش تبدیل سرنخ ها

یکی از کارهای وب سایت شما این است که همانند یک آهنربا برای سرنخ های ورودی عمل کند. به همین دلیل است که شما برای پیشرفت سئو سایت خود بیشتر تلاش می کنید تا کاربران بتوانند شما را به راحتی در موتورهای جستجو پیدا کنند، با این حال، مهم نیست که چقدر عمل سئو خود را به خوبی اجرا می کنید بلکه طراحی وب سایت شما در تبدیل این سرنخ ها اهمیت دارد.

از طرف دیگر، اگر وب سایت شما کاربر پسندتر باشد، شانس کاربران خود را افزایش می دهید تا با برند شما ارتباط برقرار کنند و برند شما را بهتر بشناسند، اگر می‌خواهید سرنخ‌هایی را جذب کنید که به رزرو هتل منجر شوند، همیشه باید به دنبال بهبود تجربه کاربری باشید، و از طرفی مهم تر این که شما باید وب سایت خود را برای استفاده از موبایل و کامپیوتر کاربرپسند کنید.

4. مزیت رقابتی بودن

با ظهور هتل های جدید از هر گوشه دنیا و یا همان کشور خودتان، صنعت هتل داری با رقابت سختی روبرو است، این بدان معناست که کاربران حاضر در سایت شما گزینه های زیادی برای انتخاب در اختیار دارند، کافی است یک چیز ناراحت کننده کوچک در سایت شما یافت کنند که باعث پرش آنها از سایت شود.

5. ایجاد حس اعتماد

مصرف کننده مدرن می خواهند آخرین اختراعات روز را زمانی که در هتل شما اقامت می کنند تجربه کند، با این حال، یک نگاه گذرا ولی خوب به وب سایت شما می تواند نشان دهد که آیا در حال پیشرفت و رشد هستید یا در گذشته گیر کرده اید، اگر وب‌سایت شما طراحی ضعیفی دارد که قدیمی به نظر می‌رسد یا اطلاعاتی که به روز رسانی آنها به سال های قبل کشیده می شود، احتمالاً مهمانان به مطالبی که شما قرار می دهید اعتماد ندارند.
طراحی سایت هتل باید توسط یک فرد کاربلد و حرفه ای صورت گیرد، شما ابتدا پیش از هر اقدامی هدف خود از طراحی سایت هتل را مشخص کنید، مشتریان هر هتل رابطه مستقیمی با محل جغرافیایی آن هتل دارد، در واقع اگر هتل شما در یک شهر یا کشور توریستی قرار گرفته باشد، مسلماً مشتریان بیشتری خواهید داشت. چه خوب است که امکان رزرو هتل به صورت آنلاین را برای مشتریان فراهم کنید.

با توجه به دیجیتالی بودن کار ها و دسترسی همگان به اینترنت، طراحی سایت هتل بسیار با اهمیت و ضروری است و به هیچ عنوان نسبت داشتن وب سایت برای هتل خود غافل نشوید، تیم حرفه ای رایسا با نشان اینترنتی https://raysaweb.ir/ با ایده های نوین و پیشرفته می توانند نسبت به طراحی سایت هتل، شما را راهنمایی کنند.

شما می توانید آموزش تمامی مراحل رزرو هتل را در سایت هتل قرار دهید تا مشتری به هنگام ورود به سایت دچار سردرگمی نشود، مراحل رزرو آنلاین هتل باید ساده و کوتاه باشد تا به سرعت و سهولت، مشتریان بتوانند در زمان کوتاه اتاق مد نظر خود را رزرو نمایند، هر چقدر پروسه رزرو هتل را ساده و راحت تر طراحی کنید در هر ساعت افراد بیشتری می توانند به سایت مراجعه داشته باشند و اقدام به رزرو کنند.

اتاق خالی برای رزرو

اتاق خالی برای رزرو

توجه کنید هدف اصلی سایت رفع نیاز و خواسته مشتری می باشد، بنابراین سعی کنید تمامی سوال های احتمالی مشتریان را به همراه پاسخ کامل در بخش سوالات متداول سایت قرار دهید.

شما باید در طراحی سایت قسمتی را به درج افتخارات و دستاوردهای هتل اختصاص دهید، روزهای خالی برای هر اتاق را به نحوی عالی و در دیدرس کاربر در سایت نمایش دهید، به طوری که مشتری خیلی راحت  و بدون توجه و یا جستجوی زیاد متوجه روزهای خالی هر اتاق شود.

افتخارات هتل

افتخارات هتل

توجه داشته باشید سایت های پیچیده و مبهم حتی اگر گرافیک و ظاهر جذاب داشته باشند، نتیجه بخش نخواهند بود، بسیاری از افراد به سایت های مختلفی برای رزرو هتل جهت اقامت خود مراجعه می کنند اما در صورت موفق نشدن  انجام مراحل رزرو هتل، به طور کل از اقامت در آن هتل پشیمان می شوند.

از دیگر نکات بسیار مهم در طراحی سایت هتل ثبت عکس های واضح هر اتاق  می باشد که برای کاربر حائز اهمیت است، چرا که مشتری باید اتاق را از زوایای گوناگون بررسی کند تا از میان اتاق های خالی یکی را انتخاب و رزرو کند.

هتل آنلاین

هتل آنلاین

کدام هتل ها تاکنون طراحی سایت انجام داده اند؟

از جمله هتل هایی که سایت اختصاصی برای خود دارند می توان به هتل کوثر انزلی، هتل کوثر مشهد، هتل قدس کوثر و… اشاره کرد که به دیدن شدن آنها کمک فراوانی کرده است.

داشتن آپشن پرداخت آنلاین

یکی از مهم ترین مزیت های داشتن سایت اینترنتی برای هتل داران داشتن امکان پرداخت آنلاین در سایت است، در این شرایط تنها کافی است کاربران با متصل شدن به درگاه پرداخت، اطلاعات کارت بانکی خود را وارد کنند، همیشه سایت های دارای درگاه پرداخت نسبت به دیگر سایت ها قابل اعتماد تر هستند.

اهمیت جذابیت ظاهر سایت

ظاهر زیبای سایت همانند ویترین فروشگاه مورد توجه تمام کاربران قرار می گیرد، وب سایت اینترنتی علاوه بر محتوای با ارزش وپرمغز به یک گرافیک جذاب و زیبا نیاز دارد تا هر کاربر با ورود به سایت نسبت به مشاهده دیگر بخش ها ترغیب شود، طراحی سایت هتل باید دارای ظاهری جذاب و دلنشین باشد تا بتواند تعداد مخاطبان بیشتری را به خود مجذوب سازد.

ارائه آفر در افزایش مشتری

اگر شما مدیر هتل در شهر خود هستید با داشتن سایت اینترنتی به راحتی با مسافران شهرهای دیگر ارتباط برقرار خواهید کرد، شما می توانید در هر مناسبت در ماه مانند اعیاد و… یک سری تخفیفات وسوسه انگیز در سایت قرار دهید ومطمئنا افراد برای بهره بردن از آفرها و تخفیف ها حتما در سایت وارد خواهند شد.

داشتن گزینه آفر و تخفیف در زمان های گوناگون سال تاثیر چشمگیر روی تعداد مشتریان شما خواهد داشت، حتما اعلامیه تخفیف را در ابتدای سایت قرار دهید تا به محض ورود کاربر اطلاعیه را رویت کند.

کاهش هرینه تبلیغات

با داشتن یک سایت معتبر و جذاب شما به هیچ وجه به تبلیغات نیاز پیدا نمی کنید، شما دیگر احتیاجی نیست به سراغ تبلیغات گسترده و هزینه بر بروید، کافی است سایت شما همیشه به روز باشد و سرعت دسترسی به سایت بالا باشد، هنگامی که سایت شما جایگاه مناسبی در موتورهای جستجوی پیدا کند خیلی راحت به طور روزانه سیل عظیمی از مشتریان به هتل شما جذب می شوند.

×

Hello!

Click one of our contacts below to chat on WhatsApp

×