طراحی سایت برای لوازم یدکی خودرو

 6 دلیل داشتن یک سایت لوازم یدکی

کسانی که در زمینه فروش لوازم یدکی خودرو فعالیت دارند و از این راه کسب درآمد می کنند می توانند با طراحی سایت فروشگاهی لوازم یدکی خودرو با حجم عظیمی از مشتریان جدید روبرو شوند، با وجود حجم و تعدد زیادی از انواع ماشین های موجود در کشور که هر ساله بر تعداد و انواع آن ها نیز افزوده می شود این افراد می توانند با عملکرد مناسب خود به کسب و کار خود رونق ببخشند.

با توجه به تنوع کالاهای داخلی و وارداتی و سوالاتی که برای خریداران به وجود می آید، شما می توانید به راحتی از طریق سایت اختصاصی خود به این موضاعات بپردازید و آن ها را در جهت تهیه کالای مناسب راهنمایی کنید، قطعاً با این وجود این افراد مشتری های وفاداری برای شما خواهند بود.

طراحی سایت فروشگاهی می تواند روش های بازاریابی و فروش فوق العاده ای برای شما به همراه داشته باشد که میزان بازدهی آن ها بسیار بیشتر از روش های قدیمی می باشد.

فروش از طریق سایت لوازم یدکی خودرو می تواند شما را از داشتن فروشگاه به مساحت زیاد و یا در محلی بسیار عالی  که هزینه گزافی بابت آن باید بپردازید بی نیاز کند. فقط شما با داشتن یک سایت حرفه ای می توانید بیشترین آمار فروش را برای خود رقم بزنید،  اما آیا هر کسی می تواند سایت شما را به نحو احسن طراحی کند؟ نیاز است چه نکاتی را در طراحی سایت فروشگاهی لوازم ماشین در نظر بگیریم؟ شما حتی می توانید سایت فروش لوازم یدکی ایران خودرو یا سایپا و یا هر خودروی دیگر را داشته باشید.

لوازم یدکی آنلاین

لوازم یدکی آنلاین

اهمیت طراحی سایت لوازم یدکی ماشین

داشتن فروشگاه  تنها و تنها به صورت فیزیکی بدون فعالیت در سایت نمی تواند در این زمان سود قابل توجهی را نصیب شما کند، دوران آن که فقط یک عده کی از افراد در سایت ها به دنبال خرید اینترنتی و پاسخگویی به نیازهای خود باشند، گذشته است، امروزه تمام افراد اکثر نیاز های خود را آنلاین برطرف می کنند.

حضور نداشتن به صورت مجازی و دنیای اینترنت می تواند شما را از امکانات و سود بسیاری که می توانید داشته باشید محروم کند، شما می توانید در سایت فروشگاه لوازم یدکی خود فقط به معرفی و تبلیغ قطعات موجود در فروشگاه خود بپردازید، یا در خود سایت به فروش محصولات یدکی خودرو  نیز همزمان بپردازید.

در فروشگاه آنلاین لوازم یدکی خودرو با توجه به تعداد بالا و تنوع بسیای که وجود دارد، دیگر  شما نگران فضا نیستید و به صورت مناسب می توانید برای هر کدام از قطعات صفحات مخصوص به خود ایجاد کنید، محدودیت های مکان و زمان با انجام طراحی سایت فروشگاه از بین می رود.

شما می توانید به هر منطقه ای از شهر خود و یا حتی خارج از استان خود و به طور کلی به سراسر کشور لوازم فروشگاه خود را به فروش برسانید، همچنین افراد در صورت خرابی لوازم خودرو  یا نیاز فوری به قطعه مورد نظر منتظر نمی مانند تا شما در ساعت معینی فروشگاه خود را باز کنید، بلکه در همان ساعت با مراجعه به سایت شما سفارش دهی خود را انجام می دهند.

اما از دیگر مزایای طراحی سایت لوازم یدکی خودرو، این است که همانند یک کاتالوگ و بروشوری می باشد که افراد می توانند در اختیار داشته باشند، افراد برای پیدا کردن فروشگاه شما به راحتی با جستجوی  نام فروشگاه شما در مرورگر  می توانند به محصولات و آدرس شما دسترسی داشته باشند.

اهمیت این روش برای افرادی که به تازگی قصد ورود به فروش لوازم یدکی خودرو را دارند دارای اهمیتی چند برابری می باشد. رقابت با فروشگاه های قدیمی ها این حوزه برای شما راحت تر می کند و بهتر می توانید فروشگاه خود را جا بندازید و برند شما در دنبا منحصر به فرد شود.

لوازم یدکی خودرو

لوازم یدکی خودرو

امکانات و ویژگی سایت فروشگاهی لوازم خودرو

۱-  ایجاد دسته بندی

یکی از مهم ترین قسمت ها در طراحی سایت لوازم یدکی خودرو داشتن دسته بندی مناسب محصولات فروشگاه می باشد، یکی از مزایای داشتن سایت فروشگاه اینترنتی نسبت به فروشگاه حضوری همین مورد می باشد که افراد بدون تلف کردن وقت زیادی، کالا موردنظر خود را پیدا می کنند.

اگر این ویژگی در سایت شما رعایت نشود منجر به خروج کاربر از سایت می شود، به نوعی باعث می شود تا مشتریان به دلیل عدم وجود نظم، بدون خرید سایت شما را ترک کنند.

اما دسته بندی مناسب که می تواند به روش های مختلفی صورت گیرد، می تواند کاربری سایت شما را افزایش دهد، شما به هر شکلی کهمورد علاقه شماست نمی توانید محصولات خود را دسته بندی کنید، بلکه نیاز دارید تا جستجویی انجام دهید و سایت های موفق در حوزه خود را ببینید، همچنین می توانید از طریق ابزارهای آنالیز سایت این مورد را چک کنید و نواقص آن را رفع کنید.

برای پیدا کردن راحت حتی می توانید قسمتی را به عنوان جستجو پیشرفته در سایت خود قرار دهید که سریعتر افراد به کالا مورد نظر خود دست پیدا کنند، این مورد نیز می تواند توسط افراد حرفه ای طراحی سایت به بهترین شکل طراحی و تعبیه شود.

۲- معرفی محصولات

برای هر محصول خود می توانید اختصاصی یک صفحه در نظر بگیرید، در این صفحه به معرفی تصویر و متنی از لوازم خودرو بپردازید، ویژگی و کاربرد و نوع آن را بیان کنید و در قسمتی به توضیح برای خریداران بپردازید، استفاده از کلمات پرکاربرد در جستجو نیز می تواند به دیده شدن محصول شما کمک کند.

با وجود سایت خود، برای هر محصول صفحه ای جداگانه وجود دارد که هیچکدام از محصولات شما از دید مخاطب دور نمی ماند، به همین دلیل برای هر یک از محصولات ارزش یکسانی قائل شده اید. البته برای محصولات پرفروش و جدید می توانید بخش خاصی در سایت تدارک ببینید تا بیشتر دیده شوند.

۳- قرار دادن بخش ارتباط با ما

این صفحه عالی باید تحت عنوان ارتباط با ما و یا درباره ما تدارک دیده می شود، باید در این بخش از خود و فروشگاه خود مطالبی جذاب بیان کنید، همچنین نیاز دارید تا راه های ارتباطی متنوعی برای ارتباط مشتریان با خود قرار دهید.

تنوع راه های ارتباطی شما و همچنین داشتن ارتباط با شبکه های اجتماعی می تواند محبوبیت شما را افزایش دهد، قرار دادن آدرس  و شماره تماس های خود به صورت متنی و همچنین تعیین لوکیشن در نقشه گوگل می تواند از جذاب ترین و به روزترین موارد باشد.

همچنین می توانید بخشی تحت عنوان فرم ارتباط در سایت تهیه کنید تا افراد با وارد کردن مشخصات و مطلبی آن را برای شما ارسال کنند.

۴-قابلیت ثبت سفارش و پرداخت وجه

مراحل ثبت سفارش و پرداخت مناسب از مهم ترین مراحل در طراحی سایت فروشگاهی می باشد، در زمانی که مشتری می خواهد محصولی سفارش دهد باید یک سیستمی با عنوان ثبت سفارش و پرداخت از طریق درگاه اینترنتی وجود داشته باشد، هر گونه مشکل یا اختلال در این روند می تواند خرید افراد را دچار مشکل کند.

نتیجه گیری

در این مقاله سعی کردیم مطالب مهمی که لازم است در ابتدای طراحی سایت فروشگاهی لوازم یدکی خودرو، بدانید را بیان کردیم، شرکت های زیادی در اصفهان و دیگر شهرستان ها به طراحی سایت می پردازند، شما برای یافتن یک شرکت مناسب و حرفه ای باید جستجو های مناسبی انجام دهید، اهدافی برای خود تعیین کنید و تیمی مناسب برای این کار در نظر بگیرید.

مجموعه رایسا وب در طراحی سایت مربوط به لوازم یدکی خودرو نیز فعالیت داشته است، شما نیز اگر می خواهید یک تیم حرفه ای مسئولیت طراحی سایت لوازم یدکی شما را برعهده بگیرد، می توانید با شماره های مشاوران مجموعه رایسا تماس حاصل فرمایید، یک تیم حرفه ای کارهای مربوط به طراحی،سئو، پشتیبانی و… در کل کارهای مربوط به سایت شما را به عهده می گیرند.

و در نهایت فرقی نمی کند شما در تهران، اصفهان و یا هر شهرستانی فعالیت دارید، شمامی توانید از هر کجایی که هستید از خدمات مجموعه رایسا بهره مند شوید.

 

×

Hello!

Click one of our contacts below to chat on WhatsApp

×