19 مورد از امکانات طراحی سايت پزشكی

طراحي سايت پزشكي

طراحی سايت پزشكی امروزه به دلیل افزایش جستجو کاربران در رابطه با پزشکی و سلامت پزشکان را سمت طراحی سایت سوق داده است، به طوری که حتی نوبت دهی بیمارستان ها ، کلینیک ها و مراکز درمانیبه صورت اینترنتی امکان پذیر است، چرا که کردم دیگر وقتی برای در نوبت و صف ایستادن ندارند و با گوشی در دست خود اقدام به نوبت گرفتن و یا جستجو دکتر متخصص می پردازند.

بنابراین طراحي وب سايت پزشکی و طراحی وب سایت تجهیزات پزشکی بسیار مورد استقبال پزشکان قرار گرفته است، پزشکان از طریق سایت می توانند برای خدمات پزشکی مانند نوبت دهی پزشکان ، مشاوره دارویی انلاین و یا ویزیت آنلاین استفاده کنند؛ از همه مهم تر تبلیغات پزشکی در فضای مجازی می باشد که بسیار موثر است، پزشکان در زمینه زیبایی برای تبلیغات، بصورت چشمگیر از طراحي وب سايت پزشکی استفاده می کنند.

 

طراحی سايت پزشكی

 

نام قسمت های مختلف یک سایت

طراحی صفحه اصلی سایت

صفحه اصلی، صفحه اول وب سایت شماست که خلاصه ای از کسب و کار شمارا توضیح می دهد.

 

صفحه تماس

در این صفحه راه های ارتباط با مشتریان قرار داده می شود از قبیل اطلاعات تماس، شبکه های اجتماعی موبایل و ساعات کاری و همین طور نمایش آدرس محل کسب و کار درج می شود.

 

درباره ما

مطالب  این صفحه درباره  کسب و کار شما، کارمندان و هر اطلاعات دیگری که در باره خود و کسب و کار خود نیاز است با مشتریان در میان بگذارید درج می شود.

با استفاده از کمترین علم کامپیوتر می توانید صفحات سایت (صفحه اصلی، تماس با ما، درباره ما) را ایجاد کنید، اما تولید محتوا برای سایت کار بسیار تخصصی می باشد که نیازمند دانش بروز سئو می باشد تا بتوان از موتورهای جستجو رتبه کسب کند.

 

 

امکانات یک سایت پزشکی

 1. امکان تعریف منشی در پنل سایت
 2. جذب بیماران و مراجعین بیشتر
 3. اعلام برنامه هفتگی
 4. نمایش نتایج آمارها و بازخورد بیماران
 5. امکان رزرو نوبت و نوبت آنلاین
 6. امکان پرداخت آنلاین ازطریق درگاه
 7. معرفی شما و تخصص‌ شما و برندسازی
 8. ارائه مقالات تخصصی
 9. بارگذاری عکس و فیلم
 10. معرفی تخصص و حرفه پزشکی
 11. کاهش هزینه ها
 12. صرفه جویی در وقت
 13. دسترسی بیماران به خدمات شما
 14. کاهش هزینه های جانبی و تبلیغات
 15. قابلیت پرسش و پاسخ
 16. ثبت اطلاعات و سوابق مراجعین
 17. پشتیبانی مداوم
 18. نمایش فضا در تصاویر
 19. نظرسنجی بیماران

 

 

بهترین سایت پزشکی با گرافیک بالا و سئو

در طراحی سایت مطب گرافیک و سئو ، بهینه سازی وبسایت برای موتورهای جستجو مانند گوگل از موارد مهمی ست که  برای طراحی وب سایت پزشکی، باید در نظر گرفت، با ورود کاربران به سایت پزشکی ، لازم است کاربران با خدمات آن پزشک، بیمارستان، کلینیک و یا درمانگاه روبرو شوند، سایت های پزشکی باید طوری طراحی شده باشند که امکانات اصلی قبیل؛ رزرو نوبت، معرفی خدمات، خدمات آنلاین، تماس با و درباره ما به درستی درج شده باشد.

برای بهتر شدن سایت می توان از امکانات مختلفی مانند امکان ثبت ژورنال های پزشکی در سایت، مقالات و اخبار روز دنیای پزشکی با قابلیت دسته بندی موضوعی پزشکی استفاده کرد.

مهم ترین ویژگی یک سایت پزشکی، نمایش تخصص و خدمات پزشک یا کلینیک می باشد، رعایت اصول سئو برای جذب مخاطب و جذب بازدیدکننده و افزایش ترافیک سایت بسیار حائز اهمیت است، بنابراین بهینه شدن سایت در گوگل بسیار مهم است با سئو سایت و داشتن سایت پزشکی قوی علاوه بر خدمت رسانی و راضی نگه داشتن بیماران قبلی و قدیمی، افزایش متقاضیان جدید را از طریق سایت خواهیم داشت.

 

طراحی سایت پزشکی چقدر زمان می برد ؟

معمولا انجام پروژه های استاندارد با توجه به سلیقه و امکانات سایت، ساخت وب سایت پزشکی ،بین ماه1 تا 2 ماه می باشد، زمان دقیق آن را بعد از بررسی ویژگی ها مورد نظر و امکانات اختصاصی سایت مدنظر مشخص خواهد شد.

شما با کمترین هزینه بیشترین سود با مشاوره از شرکت طراحی سایت    و مشاوره و هم فکری با بهترین طراح سایت می توانید به یک سایت ایده آل دسترسی پیدا کرده و به کسب و کار خود رونق دهید

 

 

 ارائه خدمات شرکت رایساوب در زمینه طراحی وبسایت پزشکی

 • مشاوره با مدیر در هر مرحله در خصوص مسائل فنی و اجرائی
 • رعایت کلیه استانداردهای گوگل و اصول سئو سایت
 • انتقال مالکیت دامنه و پنل به نام خریدار
 • طراحی گرافیک صفحه اصلی بدون محدودیت
 • همزمان با تسویه حساب ارائه سورس کامل پروژه
 • تضمین و ضمانت عملکرد درست امکانات سایت تا سه ماه بعد از زمان قرارداد
 • انجام پرژه توسط تیم طراحی سایت رایساوب و طراحی گرافیکی و بهترین سئو

 

 

 

×

Hello!

Click one of our contacts below to chat on WhatsApp

×